Filtr produktů

Cena

400 Kč - 450 Kč

Petcurean

Objevte ten rozdíl!

V kanadském Petcurean vyrábí krmiva pro kočky a psy sami labužníci. Co se týče ingrediencí, spokojí se jen s tím nejlepším z nejlepšího. Jejich speciální řada krmiv GO!™ s kuřetem a rybami pro kočky to jen dokazuje. Jedná se o kompletní krmivo, které nabízí prevenci zdraví při citlivém zažíváním.

Nestačí vytvořit novou recepturu jen proto, aby byla nová receptura. V Petcurean jsou doslova posedlí výběrem těch správných ingrediencí a jejich spojením do ideálních kombinací. Zamyslete se nad tím, jeden kousek krmiva obsahuje všechny potřebné elementy... bílkoviny, uhlohydráty, tuky, vitaminy a minerály, které váš mazlíček potřebuje pro spokojený život.

Stejně jako každý člověk i každý pes a kočka je výjimečný jedinec se specifickými chutěmi a potřebami. Petcurean má pro každého něco. Díky síti prověřených a spolehlivých farmářů a pěstitelů mají v Petcurean stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality a také zeleniny a ovoce. V krmivech nikdy nenajdete žádné vedlejší produkty, růstové hormony nebo umělé konzervanty. Krmiva jsou vařena po delší dobu při nižších teplotách, aby zůstaly zachovány co nejvyšší výživové hodnoty všech ingrediencí.

1 produkt