FRONTLINE Tri-Act pro psy Zobrazit větší

FRONTLINE Tri-Act pro psy

Tento přípravek je určen k léčbě a prevenci napadení blechami nebo klíšťaty a má repelentní účinek (bránící sání) proti flebotomům, krev sajícím mouchám nebo komárům. Vellikosti XS (do 10kg), M (10–20kg), L (20–40kg), XL (40–60kg).

240 Kč

Ušetříte -0 Kč

Tento konkrétní produkt není skladem.

Naše produkty můžete objednat i po telefonu nebo e-mailem. Jak na to?

Poradce na telefonu

Potřebujete IHNED poradit s výběrem? Něco vám u našich krmiv není jasné? Zavolejte!

+420 777 722 995

každý den od 08:00 do 20:00


V uvedeném čase jsme vám k dispozici na telefonním čísle. Máte to radši černé na bílém nebo nepotřebujete odpověď okamžitě? Můžete našemu výživovému poradci KDYKOLI napsat na e-mail. Odpovíme hned, jak to bude možné.

Proti čemu působí FRONTLINE® Tri-Act pro psy?

FRONTLINE® TRI-ACT umožňuje bojovat proti parazitům psů. Je účinný proti: 

Blechám
FRONTLINE® Tri-Act zabíjí dospělé blechy během 24 hodin po napadení vašeho zvířete.

Klíšťatům
FRONTLINE® Tri-Act eliminuje klíšťata během 48 hodin po přichycení na zvířeti a tím snižuje riziko přenosu onemocnění. Toto riziko je největší 48 hodin po přichycení klíšťěte na zvířeti. FRONTLINE® Tri-Act má také vůči klíšťatům, která přenášejí piroplazmózu psů, odpuzující vlastnosti.

Létajícímu hmyzu
FRONTLINE® Tri-Act odpuzuje komáry, flebotomy a krev sající mouchy. Tento přípravek má také insekticidní vlastnosti, účinné proti flebotomům a krev sajícím mouchám.

Návod na podání pipety FRONTLINE® TRI-ACT pro psy: 

  1. Vyjměte pipetu z obalu, držte ji ve svislé poloze a odstřihněte hrot pipety nůžkami. 
  2. Na úrovni krku vašeho psa: rozhrňte srst, aby byla vidět kůže a aplikujte zhruba polovinu obsahu pipety. Opakujte úkon na druhém místě podání (před lopatkami) a vyprázdněte druhou polovinu pipety. 

Podávejte na suchou kůži. Je velmi důležité dobře rozhrnout srst mezi lopatkami, aby byla vidět kůže: aplikujte přípravek na kůži a ne na srst.
3. Nejméně 2 dny po ošetření vaše zvíře nekoupejte a nepouštějte do vody.

Rady:
Ošetřete všechna zvířata ve vaší domácnosti vhodným antiparazitikem. Pro udržení ochrany proti blechám, klíšťatům, komárům, flebotomům a krev sajícím mouchám podávejte přípravek FRONTLINE® TriAct znovu po měsíci. Požádejte o radu vašeho veterináře.

Skladové číslo: 9903981

Hodnocení produktu

Hodnocení mohou přidávat pouze zákazníci, kteří tento produkt zakoupili.