5 důvodů, proč nakupovat TopKrmiva

Protože jsme superprémioví

U nás nenajdete běžná krmiva. Zaměřujeme se na to nejlepší z nejlepšího – receptury s TOP složením. Značky, které nabízíme, pečlivě vybíráme po celém světě.

Protože vás za to odměníme

Za každý nákup Bingo každému registrovanému zákazníkovi přenechá ze své misky věrnostní granulky. Ty si pak můžete směnit za slevový voucher na další nákup. Více informací najdete na stránce Věrnostní program.

Protože je to opravdu snadné

Naši zákazníci hodnotí náš e-shop jako extra přehledný. Pokud navíc oblíbená krmiva vašeho mazlíčka nakupujete pravidelně, u nás je objednáte na pár kliknutí pomocí opakované objednávky! Nemusíte už nic hledat a plnit košík. Hotovo máte během pár vteřin.

Protože jsme zatraceně rychlí

Jsme nejrychlejší e-shop v Česku. Na vaše objednávky čekáme až do 18 hodin a pak je hned expedujeme, aby vám dobroty přišly ještě následující pracovní den. Jestli tedy potřebujete krmivo třeba ještě na víkend a myslíte si, že ve čtvrtek večer je už pozdě, tak vůbec nemusíte zoufat. V Praze a blízkém okolí navíc můžete využít večerní dopravu TopKrmiva Express, díky které budete mít krmiva doma ještě v den objednávky!

Protože jsme zkušení

Čerpáme z více než 30letých zkušeností naší mateřské firmy Hájek Pet Food s výživou a chovem německých ovčáků, kteří mají úspěch po celém světě. Náš výživový poradce, kterému můžete kdykoli během dne zavolat, vám zodpoví všechny dotazy a doporučí to správné krmivo pro vašeho mazla.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Zeptejte se našeho experta
Zeptejte se našeho experta
Jsme online 24/7
K vašemu dotazu jsme nenašli žádný produkt
Zeptejte se Binga, našeho experta na chov a stravu psů
Náš virtuální mazlíček Bingo vám rád poradí, jak mít šťastného a spokojeného čtyřnohého kamaráda.
Zeptat se Binga