Kdo jsme

Kdo jsme

E-shop TopKrmiva.cz je spřátelenou firmou společnosti Hájek Pet Food. Ta se zaměřuje na dovoz a velkoobchodní prodej těch nejvybranějších krmiv z celého světa pro psy a kočky a přináší více než 30leté zkušenosti v oboru.

Internetový obchod TopKrmiva.cz je zaměřen naopak na maloobchodní prodej, aby si superprémiová krmiva z USA, Kanady, Německa, Itálie nebo Skandinávie mohl pořídit pro svého psa nebo kočku úplně každý.

Nabízíme i česká krmiva vlastní značky Bohemia Pet Food. Jedná se o receptury, které jsou na českém, a mnohdy i světovém trhu unikátní. Nabídka je pestrá – kvalitní granule, můžete doplnit sušeným BARFem, pečenými krmivy nebo různými přílohami. V dalších kategoriích můžete jídelníček vašeho pejska obohatit velmi oblíbenými masovými konzervami, sušeným pamlskovým masem nebo skvělými vývary.

Jestli hledáte krmivo prvotřídní kvality za rozumné peníze a k tomu oceňujete profesionální servis a superrychlou dopravu, jste v TopKrmivech na správném místě!

Pokud jste z okolí Prahy nebo máte cestu kolem, budeme rádi, když se za námi stavíte v prodejně Hájek Pet Food v Rudné u Prahy. Můžete si tady zboží z TopKrmiv vyzvednout osobně a zeptat se nás na cokoli, co vás zajímá. Více informací o prodejně včetně otevírací doby najdete tady.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.
Zeptejte se našeho experta
Zeptejte se našeho experta
Jsme online 24/7
K vašemu dotazu jsme nenašli žádný produkt
Zeptejte se Binga, našeho experta na chov a stravu psů
Náš virtuální mazlíček Bingo vám rád poradí, jak mít šťastného a spokojeného čtyřnohého kamaráda.
Zeptat se Binga