TASTE OF THE WILD Pacific Stream konzerva 390 g Zobrazit větší

TASTE OF THE WILD Pacific Stream konzerva 390 g

Z lehkého čerstvého lososa. Konzerva pro psy Pacific Stream je vynikajícím doplněním a oživením suché stravy Taste of the Wild.

50 Kč

Tento konkrétní produkt není skladem.

Ušetřete nákupem zvýhodněného balení!

Poradce na telefonu

Potřebujete IHNED poradit s výběrem? Něco vám u našich krmiv není jasné? Zavolejte!

+420 777 722 995

každý den od 08:00 do 20:00


V uvedeném čase jsme vám k dispozici na telefonním čísle. Máte to radši černé na bílém nebo nepotřebujete odpověď okamžitě? Můžete našemu výživovému poradci KDYKOLI napsat na e-mail. Odpovíme hned, jak to bude možné.

Skvělé rybí proteiny ve formě čerstvého lososa. Pro celistvou chuť doplněno rybím vývarem. Porci vitaminů a dalších nezbytných látek dodávají ovoce a zelenina.

Lososí Taste of the Wild Pacific Stream. TOPkrmivo. Je to divočina!

Složení: losos, rybí vývar, voda, vejce, hrášek, přírodní aroma, bramborový škrob, uhličitan vápenatý, sladké brambory, brambory, ryby z oceánu, uzený losos, guma guar, sůl, tripolyfosforečnan sodný, chlorid draselný, extrakt z juky, fosforečnan vápenatý, cholin chlorid, sušené kořínky čekanky, rajčata, borůvky, maliny, železo proteinát (zdroj železa chelátu), zinek proteinát (zdroj zinku chelátu), vitamin E doplněk, měď proteinát (zdroj mědi chelátu), mangan proteinát ( zdroj mangan chelátu), riboflavin, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, thiamin, vitamín A, vitamin B12, jodid draselný, biotin, vitamin D3.

Analýza: hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 3 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 80 %.

EAN: 0074198612222 | Skladové číslo: 1792
Druh krmivakonzervy pro psy
Speciální požadavkybez kuřecího masa
Hlavní zdroje masalosos

Lze zakoupit ve zvýhodněných baleních

Hodnocení produktu

5.0
Taste of the Wild konzerva Lucie B, 8.7.2016

Super doplněk k suchému krmivu.Není to jakou u běžných konzerv vysušené rozemleté maso ale pěkné kousky ve vlastní štávě se zeleninou a je to dokonce vhodné pro psy s poruchami zažívání a potravinovými alergiemy

Hodnocení mohou přidávat pouze zákazníci, kteří tento produkt zakoupili.