TASTE OF THE WILD Pacific Stream konzerva 390 g Zobrazit větší

TASTE OF THE WILD Pacific Stream konzerva 390 g

Z lehkého čerstvého lososa. Konzerva pro psy Pacific Stream je vynikajícím doplněním a oživením suché stravy Taste of the Wild.

50 Kč

Skladem více než 25 ks

Naše produkty můžete objednat i po telefonu nebo e-mailem. Jak na to?

Poradce na telefonu

Potřebujete IHNED poradit s výběrem? Něco vám u našich krmiv není jasné? Zavolejte!

+420 777 722 995

každý den od 08:00 do 20:00


V uvedeném čase jsme vám k dispozici na telefonním čísle. Máte to radši černé na bílém nebo nepotřebujete odpověď okamžitě? Můžete našemu výživovému poradci KDYKOLI napsat na e-mail. Odpovíme hned, jak to bude možné.

Skvělé rybí proteiny ve formě čerstvého lososa. Pro celistvou chuť doplněno rybím vývarem. Porci vitaminů a dalších nezbytných látek dodávají ovoce a zelenina.

Lososí Taste of the Wild Pacific Stream. TOPkrmivo. Je to divočina!

Složení: losos, rybí vývar, voda, vejce, hrášek, přírodní aroma, bramborový škrob, uhličitan vápenatý, sladké brambory, brambory, ryby z oceánu, uzený losos, guma guar, sůl, tripolyfosforečnan sodný, chlorid draselný, extrakt z juky, fosforečnan vápenatý, cholin chlorid, sušené kořínky čekanky, rajčata, borůvky, maliny, železo proteinát (zdroj železa chelátu), zinek proteinát (zdroj zinku chelátu), vitamin E doplněk, měď proteinát (zdroj mědi chelátu), mangan proteinát ( zdroj mangan chelátu), riboflavin, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý, thiamin, vitamín A, vitamin B12, jodid draselný, biotin, vitamin D3.

Analýza: hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 3 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 80 %.

EAN: 0074198612222 | Skladové číslo: 1792
Druh krmivakonzervy pro psy
Speciální požadavkybez kuřecího masa
Hlavní zdroje masalosos

Videa

Lze zakoupit ve zvýhodněných baleních

Hodnocení produktu

5.0
Taste of the Wild konzerva Lucie B, 8.7.2016

Super doplněk k suchému krmivu.Není to jakou u běžných konzerv vysušené rozemleté maso ale pěkné kousky ve vlastní štávě se zeleninou a je to dokonce vhodné pro psy s poruchami zažívání a potravinovými alergiemy

Hodnocení mohou přidávat pouze zákazníci, kteří tento produkt zakoupili.