Filtr produktů

Napsali o nás na Heureka.cz

Přehledný web, opravdu pouze TOP krmiva a báječná spolupráce s lidmi v e-shopu. Doporučuji všem, komu na svých mazlíčcích záleží.
Ověřený zákazník dne 13.7.2018
Jsem zákazníkem tohoto obchodu víc jak rok mají super výhodné akce a granulky mi většinou dorazí druhy max třetí den.
Ověřený zákazník dne 12.6.2018
Ochota vysoce odborné osobní konzultace při výběru krmiva.
Ověřený zákazník dne 12.6.2018
Zboží přijde vždy obratem, dokonce i ten samý den, kdy bylo objednáno. Navíc k vetší objednávce, vždy dostaneme i něaký pamlsek pro své psí miláčky navíc. Prostě bych už neobjednávala jinde.
Ověřený zákazník dne 13.5.2018
Naprostá spolehlivost, výborné balení zboží, pestrý sortiment...
Ověřený zákazník dne 9.5.2018
Objednávala jsem zboží až po 15 hod a i přes to mi bylo zboží doručeno hned druhý den. Jsem maximálně spokojená. Velmi mě potěšilo rychlé dodání a dáreček v balíčku. I věrnostní program se mi líbí.
Ověřený zákazník dne 26.7.2018
Perfektně fungujíci obchod.
Ověřený zákazník dne 22.2.2018

Crockex Wellness

Wellness z údolí jídla

Receptury Crockex z okolí italské Parmy jsou kompletní superprémiová krmiva s nízkým obsahem bezlepkových zrn. Každá receptura nabízí 75 % bílkovin živočišného původu. Krmiva se mohou pochlubit čerstvým masem z králíka, kachny, jehněte, sezónních ryb nebo koně.

Již delší dobu jsme hledali cenově dostupné krmivo, které by zároveň následovalo moderní trendy ve výživě, jako jsou čerstvé suroviny nebo neobvyklé živočišné proteiny. Věříme, že krmiva Crockex Wellnes pro vás budou spojovat oba zmíněné požadavky a vy s nimi budete spokojeni.

7 produktů